Skiba Kuchnie i Wnętrza | O nas
13396
page,page-id-13396,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

O nas

OD 10 LAT Z WAMI

Elegancja i użyteczność – to dla nas dwie najważniejsze cechy, które powinno łączyć w sobie wnętrze. Dlatego od 1997 roku projektujemy i aranżujemy domy, mieszkania i biura oraz sprzedajemy znakomite meble, które spełniają wymagania każdego Klienta.

Blisko 20-letnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertami od designu. Przygotowujemy oryginalne i nietuzinkowe wystroje salonu, kuchni, sypialni i jadalni, które wyróżniają się nie tylko eleganckim wyglądem, lecz także niesamowitą użytecznością.

 

Dbamy o to, by każdy Klient czuł się wyjątkowo w swoim domu, mieszkaniu lub biurze. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby, a następnie proponujemy satysfakcjonujące rozwiązania.

DSC_0375 + PRYEROBIONE2222

Specjalizujemy się także w sprzedaży mebli, sprzętu AGD, RTV oraz IT. Dlatego nasi Klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjną i szeroką ofertę wyposażenia wnętrza, dopasowaną do ich wymagań.